Ragbisté Česka prohráli s Moldavskem 16:24

Na kišeněvském stadiónu se přitom zápas nevyvíjel pro Čechy špatně. Petr Okleštěk již ve třetí minutě proměnil kop ze hry a pak celou čtvrhodinu se Okleštěkovým spoluhráčům dařilo udržovat vedení. Domácí borci však položili do půle dvě pětky a vedli 12:3. Češi sice po změně stran snížili na 12:8, ale ještě těsněji se k náskoku soupeře dostali v průběhu dvou minut mezi 52. a 54. minutou, kdy po Čížkově trestném kopu následovala ještě pětka Milana Jirmana. Na ukazateli skóre pak byl stav 17:16  celou čtvrthodinu do chvíle, kdy Moldavané položili svoji čtvrtou pětku a kop po ní proměnili. "Jediný bod nám chyběl k tomu, abychom si alespoň z Kišiněva odvezli bonusový bod za porážku menším rozdílem než 7 bodů," zalitoval po utkání kouč českého týmu Martin Kafka.

KIŠINĚV (19.3.2011): Moldavsko - Česko 24:16 (12:3)
Body:
Prepelita (P) 5, Romanov (P) 5 , Volsciuc  (P) 5, Titica  (P)5, Gagauz  (2KP) 4 -  Kolář (P)5,  Michal Jirman (P) 5, Okleštěk (drop) 3,  Čížek (TK)   3 * Pětky 4:2 * Rozhodoval: Mitrea (Itálie) - Čekal (Česko),  Tipa (Moldavsko) * ŽK Průša * 4.000 diváků

ČESKO: 1 Šuster (18 Backa), 2 Průša, 3 Benda (16 L. Macháček), 4 Holovský, 5 Voves, 6 Wognitsch, 7 Nešpor, 8 Opravil, 9 Pailodze (20 Milan Jirman), 10 Vokoruhlík, 11 Michal Jimran, 12 Okleštěk, 13 Kolář, 14 Sumalanidze, 15 Čížek
Lavička: 17 Petr Hocke, 18 Backa, 19 Havel, 21 Pekárek, 22 Schütz. Trenér: Martin Kafka.

BRUSEL (19.2.2011): Belgie - Německo 28:25 (18:13)

PRAHA (22.11.2008):  Česko  - Moldavsko 11:9

SKÁLA, P. : Čeští ragbisté přezimují na čele skupiny ME (27.11.2010)
Klikni a uvidíš celý článek !!!  ...

SKÁLA, P. : Ragbisté Česka nad Belgií vyhráli, ale jen poločas  (13.11.2010)

SKÁLA, P. : Čeští ragbisté potěšili své příznivce výhrou nad Polskem  (9.10.2010)